
Led світильник SUNSUN ADO 600 P - світлодіодна лампа для акваріума з рослинами, 60 см
715 ₴
- Немає в наявності
- Код: ADO 600 P
+380980331144
- +380 (98) 033-11-44
- +380 (95) 222-91-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна лампа для акваріума SUNSUN ADO 600 P ідеальна для акваріумів з живими рослинами.
- Характеристики лампи:
- Довжина лампи: 60см
- Діаметр лампи: 26 мм
- Потужність: 11 Вт
- Виробник: SUNSUN Китай
- Насичений рожевий спектр світіння - ідеально для застосування в акваріумах з живими рослинами
- Вологозахищений корпус
- Освітлювальний модуль може бути встановлена в кришку будь-якого акваріума, так як не вимагає додаткового цоколя для підключення.
- Підходить для будь-якого типу акваріума.
- Покращує ріст рослин і підкреслює забарвлення риб.
- Світлодіодний модуль Sunsun оснащений блоком живлення вимикачем.
- Може працювати автономно від кришки і будь-якого іншого обладнання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 11 Вт |
| Виробник | SunSun |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴


