JUWEL LIDO 200 LED Акваріум шириною 71 см і висотою 65 см підходить для використання з прісною і морською водою.
Тумба купується окремо.
Стильний акваріум LIDO 200 LED укомплектований всім необхідним обладнанням для самостійного запуску.
Захисна нижня рама забезпечує підвищену стійкість і дозволяє без проблем встановити акваріум без застосування спеціальних підкладок.
Ретельна обробка та матеріали німецької якості, а також ідеально підібрана техніка забезпечують максимум якості і безпеки, гарантуючи довговічність акваріума LIDO 200.
На вибір пропонуються чорний, темне дерево, світлий дуб і білий кольори.
Освітлення LED MultiLux
Яскраве освітлення і відмінний ріст рослин – це забезпечує сучасна світлодіодна технологія MultiLux фірми JUWEL. Замінні лампи LED DAY і NATURE створюють оптимальний спектр світла при одночасній економії до 50 % електроенергії в порівнянні з T5.
Система освітлення MultiLux LED акваріума LIDO 200 LED дозволяє зручно проводити роботи в акваріумі навіть при включеному освітленні.
Зварена ультразвуком джерело світла на 100 відсотків водонепроникний і відповідає суворим європейським стандартам безпеки.

Фільтрувальна система Bioflow M
Для оптимальної фільтрації LIDO 200 LED оснащується потужною системою Bioflow M. Він працює за принципом "Вода залишається в акваріумі!" і забезпечує самий безпечний спосіб фільтрування води у Вашому акваріумі. Система Bioflow M оснащена п'ятьма високоефективними засобами для фільтрування і практично безшумним потужним циркуляційним насосом Eccoflow 600 л/год 7 вт.

Нагрівач AquaHeat 200 W
Підтримання потрібної температури в акваріумі LIDO 200 LED забезпечується регульованим нагрівачем JUWEL на 200 Вт, який оптимальним чином вбудований в контур циркуляції води фільтрувальної системи Bioflow M.
Завдяки застосуванню високоякісних срібних контактів і ударостійкого боросилікатного скла регульований нагрівач JUWEL відповідає високим вимогам до функціональності і безпеки.
Підставка під акваріум Juwel забезпечує максимальну стійкість акваріума Lido 200. Варіанти кольору тумби підібрані у відповідності з кольором акваріума, з точки зору зовнішнього вигляду таке поєднання - ідеально. Простота складання тумби і вільне місце для зберігання обладнання та корми - всі передбачено з німецькою педантичністю.
Ціна акваріума вказана без вартості тумби.
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Підставка | Ні |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Об'єм акваріума | 200 л |
| Обігрівач | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
| Підсвічування | Так |
| Виробник | Juwel |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Довжина акваріума | 710 мм |
| Ширина акваріума | 510 мм |
| Висота акваріума | 650 мм |
| Вага | 37 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Стан | Нове |
| Кришка | кришка з освітленням LED |
| Тип | прямокутний |
- Ціна: 24 310 ₴



