- Світлодіодний модуль Sunsun обладнаний двома типами світлодіодів (білими та синіми).
- Спектр світіння — яскравий білий із блакитним відтінком.
- Ідеально підійде для акваріумів із рибою.
- Світильник можна під'єднати як до USB-входу, так і до блока живлення.
- Можливість вмикати/вимикати модуль за допомогою вимикача, незалежно від іншого обладнання.
- Вологозахищений корпус
- Низький рівень енерговитрат
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | LED |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴


