Класичний прямокутний дизайн RIO 180 LED ідеально вписується в інтер'єр будь-якого стилю. На вибір пропонуються чорний, сірий, буковий і білий кольори.
Захисна нижня рама забезпечує підвищену стійкість і дозволяє без проблем встановити акваріум без застосування спеціальних підкладок.
Освітлення LED MultiLux
Яскраве освітлення створюють змінні 19 Вт 2*895 mm світлодіодні ламри DAY і NATURE, забезпечують оптимальний спектр світла з одночасною економією енергії до 50% порівняно з T5. Система освітлення MultiLux LED RIO 180 LED дозволяє комфортно працювати в акваріумі навіть при включеному освітленні. LED лампи зварені ультразвуком і повністю водонепроникні, їх якість відповідає європейським стандартам безпеки. Сучасна світлодіодна технологія освітлення MultiLux від JUWEL сприяє інтенсивному росту рослин.

Фільтрувальна система Bioflow M
RIO 180 LED оснащений потужною системою Bioflow M, яка забезпечує оптимальну фільтрацію. Принцип роботи внутрішнього фільтра "Вода залишається в акваріумі!" забезпечує самий безпечний спосіб фільтрування води в акваріумі. Система Bioflow M оснащена п'ятьма високоефективними засобами для фільтрування і практично безшумним потужним циркуляційним насосом Eccoflow 600.

Нагрівач AquaHeat 200 W
Для підтримання температурного режиму RIO 180 укомплектований нагрівачем JUWEL 200 Вт, який спільно з фільтрувальною системою Bioflow M підтримують комфортні параметри в акваріумі. Нагрівач JUWEL оснащений срібними контактами, його корпус виконаний з ударопрочного боросилікатного скла, відповідає європейським вимогам функціональності та безпеки, сертифікований ВІДН ФРН TUV / GS.
Для створення цілісного завершеного елемента інтер'єру виробник розробив тумбу, яка зможе забезпечувати максимальну стійкість акваріума. З точки зору зовнішнього вигляду таке поєднання також ідеально, так як варіанти кольору тумби підібрані у відповідності з кольорами акваріумів. Простота складання і багато вільного місця для зберігання аксесуарів – все враховано з практичної точки зору.
Вам залишається тільки одне: кожен день радіти цьому вражаючому предмету інтер'єру!
Тумба купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Об'єм акваріума | 180 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Обігрівач | Так |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 1010 мм |
| Ширина акваріума | 410 мм |
| Висота акваріума | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | акваріум з обладнанням |
| Вигляд акваріума | прямокутний з кришкою та освітленням |
| Матеріал виготовлення | ультрапрозрачное скло |
- Ціна: 18 672 ₴




