
SUNSUN HYH-0,5D-D — холодильник (чилер) для охолодження акваріумної води
25 740 ₴
- Немає в наявності
- Код: HYH-0,5D-D
- +380 (98) 033-11-44
- +380 (95) 222-91-16
Чилер Sunsun HYH 0,5D-D призначений для охолодження води в прісноводних акваріумів, є обов'язковим під час утримання холодноводних риб.
Холодильник підтримує стабільну температуру води і сприяє збереженню здорового життя в акваріумі.
Холодильник дає ініціювати нерест і виконувати різні температурні коливання.
| Рекомендований насос: | 1800 л/год |
| Діаметр вихідного отвору: | 16/20 мм |
| Діаметр вхідного отвору: | 16/20 мм |
| Об'єм акваріума: | 580 |
| Споживана потужність: | 650 Вт |
| Розмір: | 302x375x490 мм |
Переваги моделі SUNSUN HYH-0,5D-D
1. Холодильник забезпечений поршневим компресором, має низьке енергоспоживання, безшумний у роботі, високий рівень продуктивності.
2. Корпус холодильника виготовлений із високоякісного ABS пластику та неіржавкої сталі.
3. Призначений для використання в пресноводном и морському акваріумі, теплообмінники з антикорозійним покриттям.
4. Обладнаний системою контролю температурного режиму, системою Volt Conrol, що дає змогу швидко й ефективно відновлювати роботу холодильника після вимкнення живлення.
5. Працює ефективно за температури води до -35 градусів
6. Сітка повітрозабірника легко знімається й надівається назад для чищення та промивання.
7. SunSun HYH 0,25D-D обладнаний цифровим дисплеєм, який забезпечує точну температуру.
8.Чилер є парокомпресійною холодильною установкою, що працює завдяки трубному або пластинчастому випарнику.
9. Низький рівень шуму завдяки шумоізолювальному матеріалам.
10. Поворотний кран на 360 градусів зручна експлуатація.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 650 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 580 л |
| Мінімальна температура | 24 град. |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип | охолоджувач для акваріума |
| Продуктивність | 1800 л/ч |
- Ціна: 25 740 ₴

