Холодильник RESUN CL 280 призначений для підтримки температури води морських і прісноводних акваріумів об'ємом до 300 л у діапазоні 24-27 °C. Охолоджувач дуже зручний, надійний і простий у використанні та має цифрову систему встановлення заданої температури з кроком 0,5 °C.
Обладнаний системою для захисту від перегрівання, що робить його використання безпечним.
Корпус охолоджувача RESUN CL 280 зроблений із металу зі вставками світлого та темного пластику, має строгий і спокійний дизайн, що підходить до будь-якого інтер'єру.
Акваріумний охолоджувач RESUN практично безшумний у роботі. Має антикорозійне покриття й титанові трубки.
Правильна температура води запорука — здоров'я мешканців вашого акваріума!
- Характеристики холодильника RESUN CL 280:
- Рекомендована продуктивність насоса: 500 - 1000 л/год
- Для акваріумів об'ємом: до 300 л
- Напруга: 220В
- Споживана потужність: 280 Вт
- Розмір: 300х320х350 мм
- Маса: 13,5 кг
- Виробник: Resun Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 280 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 300 л |
| Мінімальна температура | 24 град. |
| Максимальна температура | 27 град. |
| Вага | 13.5 кг |
| Продуктивність | 1000 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип | охолоджувач для акваріума |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 317 ₴



