Акваріумна LED-лампа Juwel Day
Енергоощадна лампа для акваріума Juwel LED Day забезпечує дуже яскраве освітлення акваріума, стимулює ріст рослин і підкреслює природні кольори Вашого акваріума.
Ідеально поєднується з LED лампою Juwel Nature. Технологія LED забезпечує низьке енергоспоживання, порівнюючи з лампами старого покоління T5 і T8.
Світлодіодні лампи LED Nature и LED Day створюють оптимальний спектр світла в будь-якому акваріумі за заощадження електроенергії до 50 відсотків.
LED-лампа Juwel зварена ультразвуком, водонепроникна та відповідає європейським стандартам найвищої якості та безпеки.
Спеціальний світловий спектр енергоощадної LED Day оптимально підкреслює природні кольори Вашої тварини та рослинного світу 
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 29 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 9000 К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3335 Люмен |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | світлодіодна лампа для акваріума |
- Ціна: 1 595 ₴




