Resun AIR 8000 — компактний чотириканальний компресор для акваріума до 600 літрів.
Може бути використаний для різних цілей: для подавання кисню в акваріум (аерації), а також для підтримки циркуляції води.
Завдяки безпечній конструкції компресора AIR-8000 його можна використовувати на вулиці або в приміщенні.
Він компактний і має чудовий дизайн. Завдяки його прогумованим ніжкам, він безшумний у роботі, що дає змогу йому менше передавати вібрації на поверхню. Проста конструкція забезпечує надійну роботу компресорів упродовж тривалого терміну. У компресор вбудований регулятор повітряного потоку.
Стильний дизайн, низький рівень шуму, надійний і зручний в обслуговуванні!
У разі розташування компресора нижче рівня води необхідно встановити між компресором і розпилювачем — зворотний клапан. Це запобіжить зворотному струму води з акваріума в компресор у разі вимкнення електроенергії.
Характеристики Resun AIR 8000
Виробник — Resun.
Потужність — 6 Вт.
Тиск — 0,016 мпа
Продуктивність — 720 л/год.
Кількість робочих каналів — 4.
Регулювання продуктивності: Є.
Повітряний фільтр: Є.
Для акваріумів: до 600 л.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 640 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Мембранний компресор |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 6.0 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Об'єм акваріума | 600 |
| Тип розпилювача | Дисковий |
| Продуктивність компресора | 640 литр/мин |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 895 ₴


