Акваріум JEBO 15л для півника, креветок або нано рибок виконаний з якісного акрилу та має в комплекті LED лампу у кришці та біофільтр з можливістю аерації та вклеєний подон.
- переднє та бічні стекла акваріума безшовне
- вузький профіль акваріумної кришки
- окремий відсік для годування риб
- спеціальна серія внутрішніх біофільтрів R231B, що забезпечують кристально чисту воду та аерацію
Продуктивність фільтру: 300 л/год 4,5 Вт
Освітлення: LED 2,5 Вт
Об'єм: 15 л
Розмір акваріума (ШхГхВ): 32х20х32 см
Виробник: JEBO Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jebo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Об'єм акваріума | 15 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Ні |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Зовнішній фільтр | 1 шт. |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 20 мм |
| Ширина акваріума | 32 мм |
| Висота акваріума | 32 мм |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴




