Компресор двоканальний Jebo Sonic 9905 240 л/г, об'єм акваріума до 300 л.
Jebo Sonic 9905 двоканальний компресор з регулюванням повітряного потоку може бути використаний в акваріумах з меншим об'ємом. Проста конструкція компресора Jebo Sonic 9905 забезпечує надійну роботу протягом багато часу. Довговічна мембрана забезпечує рівномірну подачу повітря. Якщо ви хочете розмістити компресор нижче рівня води, необхідно встановити між компресором і розпилювачем зворотний клапан, що запобігає зворотному струму води з акваріума компресору при відключенні електроенергії.
- Потужність: 2.9 Вт
- Напруга: 220 В
- Габарити: 12,6х6,5х6 см
- Продуктивність: 240 л/год
- Виробник: Jebo, Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jebo |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Компресор |
| Потужність | 2.9 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 240 л/год |
| Об'єм акваріума | 300 л |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2.9 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розпилювача | в комплект не входить |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴



