
Нагрівач Juwel AquaHeat Pro 100W
1 983 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 85625
+380980331144
- +380 (98) 033-11-44
- +380 (95) 222-91-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Juwel AquaHeat Pro безпечно та надійно забезпечує правильну температуру у вашому акваріумі. Він доступний у 100, 200 та 300 Вт.
Регульований обігрівач AquaHeat Pro безпечно та надійно забезпечує правильну температуру у вашому акваріумі.
Регульовані нагрівачі AquaHeat Pro безпечно та надійно забезпечують правильну температуру у вашому акваріумі. Завдяки використанню високоякісних срібних контактів та сучасному дизайну регульовані нагрівачі AquaHeat Pro, безумовно, відповідають найсуворішим вимогам щодо функціональності та безпеки та сертифіковані TÜV/GS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 100 л |
| Мінімальна температура | 20 град. |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Термін придатності | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 983 ₴



