Повний набір із зовнішнім акваріумним фільтром Tetra EX 700 plus забезпечує виняткову якість води в акваріумах об'ємом 100 - 200 л.
Багаторівнева система фільтрації з різними наповнювачами ефективно забезпечує ретельне очищення акваріумної води шляхом усунення надлишків поживних речовин.
Повний набір з усіма фільтруючими наповнювачами для швидкого та простого запуску роботи
Створює безпечну, кристально чисту воду, яка дозволить насолодитися фантастичною красою підводного світу. Винятково потужний, енергоефективний, тихий
З додатковими перевагами, такими як кнопка старту фільтра для полегшення закачування води, вентилями для точного керування потоком, префільтром для зниження частоти технічного обслуговування
У набір входять всі необхідні наповнювачі, що фільтрують, які забезпечать швидкий і простий запуск, а також миттєвий виведення фільтра на повну потужність. Багаторівнева система фільтрації з різними наповнювачами ефективно забезпечує ретельне очищення акваріумної води шляхом усунення надлишків поживних речовин. Так власники акваріумів зможуть насолодитися підводним життям у кришталево чистій воді. Повний набір із зовнішнім акваріумним фільтром Tetra EX 700 plus відрізняється винятковою потужністю: швидкість потоку води збільшена на 39%, при цьому енергоефективність та рівень шуму залишаються на колишньому рівні. Завдяки додатковим особливостям, наприклад, кнопці старту фільтра для полегшення закачування води, вентилям для точного керування потоком, пре-фільтру для зниження частоти технічного обслуговування, зовнішній фільтр Tetra EX 700 plus - це ідеальний вибір для будь-яких акваріумів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tetra |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Зовнішній фільтр |
| Потужність | 7.5 Вт |
| Продуктивність | 1040 л/год |
| Об'єм акваріума | 200 л |
| Висота підйому води | 1.3 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 37 мм |
- Ціна: 7 006 ₴





