Акваріумний набір серії WPG для GLO Fish. Спеціальна підсвітка акваріума WPG повністю розкриває Glo Fish і дає змогу створити ефект «парення риби в порожнечі». Унікальний фільтр BC 450, розроблений спеціально для завдання забезпечення максимально чистоти води та недопущення «димки» в глибокому синьому. Мають 3 типи фільтрації + ультрафільтрацію.
Акваріум WPG не має аналогів у світі:
— переднє скло в акваріума з ультрапрозорого скла, що дає змогу спостерігати за підводним світом без спотворення кольорів.
- бічні та задні скла тоновані.
- сенсорне керування світлом (3 режими).
— вузький профіль акваріумної кришки.
— оживний відсік для годування риб.
— спеціальна серія внутрішніх фільтрів BC, що забезпечують кришталево чисту воду.
Фільтр BC 450 для акваріумів Resun. Акваріуми для GloFish вимогливіші до якості механічної фільтрації, оскільки будь-яка дрібна суспензійка, не помітна під звичайним білим освітленням, стає помітна під глибоким синім світлом. Для відповідності високим вимогам фільтрації Resun розробили спеціальну серію фільтрів із низкою переваг:
— якісно відлитий мотор, з жорсткою посадкою ротора забезпечує неймовірно тиху роботу фільтра.
— насадка флейта для розподілу потоку й аерації.
— насадка «труба Вентурі» для максимальної аерації.
— змінюваний картридж для хімічної та ультратонкої фільтрації.
- картридж із біокерамікою.
— регуляція напрямку потоку.
- регуляція швидкості потоку.
Потужність LED освітлення 10 Вт
Потужність фільтра BC 450 5,5 Вт прокачування 450 л/год, змінний картридж FC 09.
Акваріумні набори серії WPG для акваріумістів, що бажають завести GLO Fish.
Спеціальне підсвічування акваріума WPG повністю розкриває Glo Fish і дозволяє створити ефект «паріння риби в порожнечі».
Унікальний фільтри BC , розроблено спеціально для забезпечення максимально чистоти води та недопущення "серпанку" в глибокому синьому.
Має 3 типи фільтрації + ультра фільтрацію.
Акваріум WPG не має аналогів у світі:
- переднє скло акваріума з ультрапрозорого скла, що дозволяє спостерігати за підводним світом без спотворення кольорів.
- бічні та задні скла тоновані!
- сенсорне управління світлом (3 режими).
- вузький профіль акваріумної кришки.
- окремий відсік для годування риб.
- спеціальна серія внутрішніх фільтрів BC, що забезпечують кристально чисту воду.
Фільтр BC 450 для акваріумів Resun.
Акваріуми для GloFish вимогливіші до якості механічної фільтрації, оскільки будь-яка дрібна суспензія, не помітна під звичайним білим освітленням, стає видна під глибоким синім світлом. Для відповідності високим вимогам фільтрації Resun розробили спеціальну серію фільтрів з рядом переваг :
- якісно відлитий мотор, з жорсткою посадкою ротора забезпечує неймовірно тиху роботу фільтру.
- насадка "флейта" для розподілу потоку та аерації.
- насадка "труба Вентурі" для максимальної аерації.
- змінюваний картридж для хімічної та ультратонкої фільтрації.
- картридж з біокерамікою.
- регуляція напряму потоку.
- регуляція швидкості.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Об'єм акваріума | 56 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Ні |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 593 мм |
| Ширина акваріума | 308 мм |
| Висота акваріума | 366 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Скло |
- Ціна: 3 790 ₴











