Акваріумна LED-лампа Juwel Nature
Енергоощадна LED Nature дає тепле та природне світло. Спеціальний світловий спектр джерела світла стимулює фотосинтезу рослин і, крім того, підкреслює зелені кольори в акваріумі.У комбінації з LED Day лампа LED Nature особливо добре підходить для створення повного спектра сонячного світла.
- Колірна температура: 6500 К
- Світловий потік:__ Лм
- Потужність: 25 Вт
- Довжина лампи: 1200 мм
- Артикул: 86832
- Виробник: Juwel (Німеччина)
Технологія LED забезпечує низьке енергоспоживання, порівнюючи з лампами старого покоління T5 і T8.
Світлодіодні лампи LED Nature и LED Day, LED Colour створюють оптимальний спектр світла в будь-якому акваріумі за заощадження електроенергії до 50 відсотків.
LED-лампа Juwel зварена ультразвуком, водонепроникна та відповідає європейським стандартам найвищої якості та безпеки.
Спеціальний світловий спектр енергоощадної LED Colour оптимально підкреслює природні кольори Вашої тварини та рослинного світу.
LED-лампа 438 мм/12 Вт підходить для акваріумів Juwel Lido 120, Trigon 350
LED-лампа 590 мм/14 Вт підходить для акваріумів Juwel Rio 125, Lido 200, Trigon 190
LED-лампа 742 мм/19 Вт підходить для акваріумів Juwel Vision 180
LED-лампа 895 мм/23 Вт підходить для акваріумів Juwel Rio 180, Trigon 350
LED-лампа 1047 мм/21 Вт підходить для акваріумів Juwel Rio 240, 300/350, Vision 260
LED-лампа 1200 мм/31 Вт підходить для акваріумів Juwel Rio 400/450, Vision 450.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 29 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | світлодіодна лампа для акваріума |
- Ціна: 1 749 ₴




