Акваріумна LED-лампа Juwel Nature
Енергоощадна LED Nature дає тепле та природне світло. Спеціальний світловий спектр джерела світла стимулює фотосинтезу рослин і, крім того, підкреслює зелені кольори в акваріумі.У комбінації з LED Day лампа LED Nature особливо добре підходить для створення повного спектра сонячного світла.
- Колірна температура: 6500 К
- Світловий потік:__ Лм
- Потужність: 12 Вт
- Довжина лампи:438 мм
- Артикул: 86824
- Виробник: Juwel (Німеччина)
Технологія LED забезпечує низьке енергоспоживання, порівнюючи з лампами старого покоління T5 і T8.
Світлодіодні лампи LED Nature и LED Day, LED Colour створюють оптимальний спектр світла в будь-якому акваріумі за заощадження електроенергії до 50 відсотків.
LED-лампа Juwel зварена ультразвуком, водонепроникна та відповідає європейським стандартам найвищої якості та безпеки.
Спеціальний світловий спектр енергоощадної LED Colour оптимально підкреслює природні кольори Вашої тварини та рослинного світу.
Наявні розміри
LED NATURE 438 мм /12 Вт 86824
LED NATURE 590 мм/14 Вт - 86825
LED NATURE 742 мм/19 Вт - 86827
LED NATURE 895 мм/23 Вт - 86828
LED NATURE 1047 мм/29 Вт — 86830
LED NATURE 1200 мм/31 Вт — 86832
LED-лампа 438 мм/12 Вт підходить для акваріумів Juwel Lido 120, Trigon 350
LED-лампа 590 мм/14 Вт підходить для акваріумів Juwel Rio 125, Lido 200, Trigon 190
LED-лампа 742 мм/19 Вт підходить для акваріумів Juwel Vision 180
LED-лампа 895 мм/23 Вт підходить для акваріумів Juwel Rio 180, Trigon 350
LED-лампа 1047 мм/21 Вт підходить для акваріумів Juwel Rio 240, 300/350, Vision 260
LED-лампа 1200 мм/31 Вт підходить для акваріумів Juwel Rio 400/450, Vision 450
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | світлодіодна лампа для акваріума |
- Ціна: 968 ₴




