Фільтр SunSun CPA-50000 з UV лампою 55W для ставка до 100 000 літрів.
ПЕРЕВАГИ:
· Фільтр обладнаний функцією автоматичного промивання.
· Легкий доступ до фільтрувальних елементів і простота обслуговування
· Функція самоочищення.
*Водою з фільтра можна поливати рослини поруч — у ній багато природних органічних добрив
· Поєднання фільтрації та UV очищення
· Вбудований індикатор забруднення
· Велика пропускна здатність
· Можливість розташовувати фільтр нижче рівня води
· Біозавантаження
Фільтр обладнаний функцією автоматичного промивання, яка дасть вам змогу очистити губки, не розбираючи фільтр, досить перевести перемикач в режим очищення, у такий спосіб ви запустите вбудований електродвигун.
Фільтр укомплектований наповнювачем біозавантаженняа, на яких поселяютсь бактерії та під впливом кисню активно очищають воду, утилізують продукти життєдіяльності риб за типом «біоплато», де цю функцію виконують рослини, що швидко ростуть.
Оскільки біофільтрація для ставка — це найважливіший етап очищення води, то правильна мікрофлора істотно визначає ефективність очищення. Зазвичай бактеріям досить від 4 до 6 тижнів, щоб колонізувати поверхню мочалок фільтра. Самі бактерії є в навколишньому середовищі. Ми можемо довіритися природному ходу подій і чекати, поки потрібні бактерії оселяться в порах фільтрувального матеріалу, але тоді ми маємо дуже обережно та дозовано давати біонавантаження на наш ставок. Однак навіть так не вдасться уникнути водоростівого "спалах" ("квітіння" води та величезна кількість нітчастих водоростей на всіх поверхнях) у перший сезон життя ставка. Тому найкраще відразу вносити в ставок правильну мікрофлору для ефективної біофільтрації. Зазвичай, це препарати типу Safe start pond і Nitrivec, які містять вирощені в лабораторних умовах культури в достатній кількості, просто дотримуйтеся рекомендованих дозування. Після закінчення 4 тижнів можна вмикати UV-стерилізатор, тому що бактерії вже заселили мочалки в достатній кількості. Так звані первинні «стартові бактерії» допомагають скоротити час для нового ставкового фільтра, щоб почати його роботу. Бактерії активізуються за температури приблизно 10 °C.
Температура води у фільтрі не має перевищувати 40 °C.
Тому доцільно розмістити фільтр у тіні. Він не має піддаватися впливу прямих сонячних променів.
UV-лампа руйнує клітини бактерій та одноклітинних водоростей під час проходження води через відсік.
Підвербившись дії ультрафіолету, бактерії та водорості збиваються у більші конгломети й осідають на поверхнях фільтрувальних губок, де піддаються утилізації вже мікрофлорою фільтра.
Це один із етапів біофільтрації.
Там само осідає і все дрібне, і середнє сміття, сховайся у воді. Це етап механічної фільтрації.
Фільтр із механічною та біологічною фільтрацією забезпечує здоровий баланс мікрофлори ставка та стабільну якість води.
| ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: |
| Діаметр вихідного отвору: | 32/38/50 мм |
| Для ставків із рослинами до: | 100000 л |
| Для ставків із рибою до: | 50000 л |
| Потужність UV лампи: | 55 Вт |
| Об'єм фільтра: | 170 л |
| Розміри: | 60 х 60 х 81,5 см |
| Рекомендований насос: | 15000-20000 л/ч |
| Довжина кабелю: | 4,5 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Стан | Новий |
| Максимальна швидкість потоку | 15000 л/год |
- Ціна: 33 330 ₴




