- Світлодіодний модуль Sunsun оснащений двома видами світлодіодів (білими і синіми).
- Спектр освітлення - яскравий білий з блакитним відтінком.
- Ідеально підійде для акваріумів з рибою.
- Світильник можна підключити як до USB входу, так і до блоку живлення.
- Можливість вмикати/вимикати модуль за допомогою вимикача, незалежно від іншого обладнання.
- Вологозахищений корпус
- Низьке енергоспоживання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Виробник | SunSun |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴


