Акваріум SUNSUN HRG 300
Акваріум SUNSUN HRG 300 легко поміститься навіть на письмовому столі не захаращуючи робочого простору. Ідеально підійде в якості першого акваріума для дитини. SUNSUN HRG 300 має вбудований LED світильник, який оснащений трьома видами світлодіодів (білі, сині і червоні) і споживає всього 3,5 Вт електроенергії. Включення світильника здійснюється за допомогою кнопки зверху акваріума. Акваріум виконаний з ударостійкого склопластику.Насос фільтра обладнаний функцією аерації, що дозволяє використовувати його в якості компресора і економити на купівлі додаткового устаткування. Споживана потужність насоса - 2,5 Вт.
Опис акваріума SUNSUN HRG 300
✔ виконаний з склопластика;
✔ має вбудований LED світильник на 3,5 Вт;
✔ має фільтр на 2,5 Вт з функцією аерації;
✔ розміри акваріума: 29х20х32 см;
✔ обсяг акваріума: 14 л.
Виробництво: SUNSUNКитай

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Підставка | Так |
| Матеріал виготовлення | Акрилове скло |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Довжина акваріума | 290 мм |
| Ширина акваріума | 200 мм |
| Висота акваріума | 320 мм |
| Підсвічування | Так |
| Об'єм акваріума | 22 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд акваріума | прямокутний з кришкою та освітленням |
| Кришка | кришка з освітленням LED |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 683 ₴



