Акваріумна LED-лампа Juwel Colour
- Колірна температура: 4425 К
- Світловий потік: 2780 Лм
- Потужність: 25 Вт
- Довжина лампи: 1200 мм
- Артикул: 86852
- Виробник: Juwel (Німеччина)
Енергоощадна лампа для акваріума Juwel LED Colour забезпечує дуже яскраве освітлення акваріума, стимулює ріст рослин і підкреслює природні кольори Вашого акваріума.
Ідеально поєднується з LED-лампою Juwel Nature. Технологія LED забезпечує низьке енергоспоживання, порівнюючи з лампами старого покоління T5 і T8.
Світлодіодні лампи LED Nature и LED Day, LED Colour створюють оптимальний спектр світла в будь-якому акваріумі за заощадження електроенергії до 50 відсотків.
LED-лампа Juwel зварена ультразвуком, водонепроникна та відповідає європейським стандартам найвищої якості та безпеки.
Спеціальний світловий спектр енергоощадної LED Colour оптимально підкреслює природні кольори Вашої тварини та рослинного світу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 31 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 4425 К |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 2780 Люмен |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | світлодіодна лампа для акваріума |
- Ціна: 3 014 ₴




